Hakkımızda

CNN İstanbul ailesi olarak matbaa sektöründe her geçen gün yükselen başarı grafiği ve kusursuz kalite anlayışı ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Teknolojinin gelişmesi her sektörde olduğu gibi matbaa sektöründe de çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kolaylıkları en doğru ve akılcı biçimde firmamıza entegre etmiş ve müşterilerimize en iyiyi sunmayı hedeflemiş değil başarmış durumdayız.

Kazanılan paranın kağıttan değil, kağıdı en iyi şekilde işlenmesinden kaynaklandığını biliyoruz ve bu amaçla baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası gibi tüm aşamalarda tek tek ve titizlikle kontrol ettiğimiz işlerimizi daha sonra birde kalite kontrolden geçiriyoruz.

CNN İstanbul kurulduğu günden bugüne sahip olduğu tecrübesini müşterilerine yüksek iş kalitesi ve uygun fiyatta hizmet verme temellerinde tutmayı başarabilen firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ilkesiyle hak ettiği yerde bulunmanın gururunu yaşamaktadır. 

 

Misyonumuz:

Yeniliklere açık bir firma olarak sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek, taleplerinizi taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamak, sunduğumuz ürünler ile mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak.

 

Vizyonumuz:

Kişi ve kurumların matbaa sektöründe ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri sunarak, alanında lider bir firma olmak.

CNN İstanbul Ailesi olarak sektöre başladığımız günden bugüne bize güvenen ve bizimle çalışan tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

 

Saygılarımızla,

 

CNN İstanbul Ailesi